کافی شاپ بابل

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: خانه فوتبال

مکان پروژه: بابل

متراژ پروژه: ۱۲۰ متر مربع

نوع چمن: مدل گرین

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: خانه فوتبال در شهرستان بابل دارای یک کافی شاپ بسیار زیبا و وسایل و تجهیزات بازی است که یکی از مکانهای بسیار زیبا برای گذران اوقات فراغت خانواده و جوانان در این شهر محسوب می‌شود. در این پروژه چمن مصنوعی مدل گرین با نخهای روشن و زیبا، درخشش دوچندانی در محیط خانه فوتبال ایجاد کرد.

چه نوع چمن مصنوعی برای کافی شاپ و رستوران مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای کافی شاپ و رستوران باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • به دلیل اینکه این مکانها بسیار پر رفت و آمد هستند، بهتر است از چمنهایی استفاده شود که نخهای آن به صورت V شکل و یا C شکل هستند.
  • زیرسازی چمن باید صاف و یکدست باشد تا در صورت رفت و آمد زیاد سطح دچار برآمدگی و فرورفتگی زیاد نشود.
  • میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیر اینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
  • گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.
    آیا چمن مصنوعی در برابر رفت و آمد زیاد و یا ورود و خروج خودرو مقاوم است؟ در صورتی که از چمن مصنوعی مناسب با گارانتی مطمئن استفاده شده باشد، این محصول در برابر پوسیدگی و رنگ پریدگی مقاوم است و در چمنهای مصنوعی با نخ مقاوم پس از عبور و مرور خودرو چمن به حالت عادی برمیگردد.