ویلای خصوص چمستان

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: ویلای خصوصی

مکان پروژه: چمستان

متراژ پروژه: ۲۵۰ متر مربع

نوع چمن: مدل ویکتوریا

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: چمن مصنوعی در ویلاها محیط بسیار مناسبی را ایجاد می کند. این محصول می تواند فضاهای باز و خالی اطراف ویلا را بخوبی پوشش دهد و چشم انداز زیبایی برای شما بوجود آورد. همچنین چمن مصنوعی مکان مناسبی برای بازی اهالی خانواده ایجاد می کند.

چه نوع چمن مصنوعی برای باغ ها و ویلاهای خصوصی مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای باغ ها و ویلاهای خصوصی باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • در وهله اول باید علت استفاده از چمن مصنوعی مشخص شود. اگر هدف ایجاد یک فضا برای میهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه است، بنابراین باید از چمن مصنوعی با کیفیتی مانند آمیتیس ۵۰، ویدار، آمیتیس ۴۰، ویکتوریا، آمپل و یا سافت استفاده شود.
  • البته در برخی موارد به دلیل متراژ بالای پروژه و سنگین شدن هزینه‌ها خانواده‌ها تصمیم می‌گیرند که از چمن مصنوعی ارزان تر استفاده کنند.
  • باید سلیقه خریدار بررسی شود که چمن مصنوعی با چه رنگی می‌تواند سلیقه آنها را برطرف کند. بنابراین رنگ چمن مصنوعی هم عامل تاثیرگذار در انتخاب محصول برای باغ ها و ویلاهای خصوصی است.
  • میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیراینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
  • گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.