ویلای خصوصی کمالشهر کرج

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: ویلای خصوصی

مکان پروژه: تهراندشت

متراژ پروژه: ۲۵۰ متر مربع

نوع چمن: مدل سافت

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: چمن مصنوعی در ویلاها محیط بسیار مناسبی را ایجاد می کند. این محصول می تواند فضاهای باز و خالی اطراف ویلا را بخوبی پوشش دهد و چشم انداز زیبایی برای شما بوجود آورد. همچنین چمن مصنوعی مکان مناسبی برای بازی اهالی خانواده ایجاد می کند. در این پروژه چمن مصنوعی اطراف استخیر در کنار رنگ آبی استخر منظره چشمگیری را ایجاد کرده بود.

چه نوع چمن مصنوعی برای باغ ها و ویلاهای خصوصی مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای باغ ها و ویلاهای خصوصی باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • در وهله اول باید علت استفاده از چمن مصنوعی مشخص شود. اگر هدف ایجاد یک فضا برای میهمانی‌ها و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه است، بنابراین باید از چمن مصنوعی با کیفیتی مانند آمیتیس ۵۰، ویدار، آمیتیس ۴۰، ویکتوریا، آمپل و یا سافت استفاده شود.
  • البته در برخی موارد به دلیل متراژ بالای پروژه و سنگین شدن هزینه‌ها خانواده‌ها تصمیم می‌گیرند که از چمن مصنوعی ارزان تر استفاده کنند.
  • باید سلیقه خریدار بررسی شود که چمن مصنوعی با چه رنگی می‌تواند سلیقه آنها را برطرف کند. بنابراین رنگ چمن مصنوعی هم عامل تاثیرگذار در انتخاب محصول برای باغ ها و ویلاهای خصوصی است.
  • میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیراینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
  • گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.