فروشگاه شیرآلات بهداشتی ایگر ملاصدرا

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: فروشگاه ایگر

مکان پروژه: ملاصدرا

متراژ پروژه: ۸۰ متر مربع

نوع چمن: مدل آمیتیس ۴۰

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: فروشگاه ایگر یک برند معروف و لوکس در حوزه شیرآلات و لوازم بهداشتی در خیابان ملاصدرای تهران است که محوطه ورودی از خیابان به فروشگاه را با چمن مصنوعی مدل آمیتیس ۴۰ تزئین کرده است. این محوطه ۸۰ متری نمای بسیار زیبایی به ورودی این فروشگاه لوکس داده و تفاوت ویژه‌ای با سایر فروشگاه‌ها ایجاد کرده است.

چه نوع چمن مصنوعی برای ورودی فروشگاه و رستوران در خیابان مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای ورودی فروشگاه و رستوران در خیابان باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

  • به دلیل اینکه این مکانها بسیار پر رفت و آمد هستند، بهتر است از چمنهایی استفاده شود که نخهای آن به صورت V شکل و یا C شکل هستند.
  • زیرسازی چمن باید صاف و یکدست باشد تا در صورت رفت و آمد زیاد سطح دچار برآمدگی و فرورفتگی زیاد نشود.
  • میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیر اینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
  • گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.

آیا چمن مصنوعی در برابر رفت و آمد زیاد و یا ورود و خروج خودرو مقاوم است؟ در صورتی که از چمن مصنوعی مناسب با گارانتی مطمئن استفاده شده باشد، این محصول در برابر پوسیدگی و رنگ پریدگی مقاوم است و در چمنهای مصنوعی با نخ مقاوم پس از عبور و مرور خودرو چمن به حالت عادی برمیگردد