شرایط ضمانت نامه چمن مصنوعی

شرایط ضمانت نامه چمن مصنوعی

چمن مصنوعی

شرایط ضمانت نامه چمن مصنوعی

1- مواردی از جمله رنگ پریدگی بیش از 20 درصد و پوسیدگی و پارگی و جدا شدن نخهای چمن مصنوعی در اثر راه رفتن و دویدن در طول مدت گارانتی، شامل تعویض و یا ترمیم خواهد شد.

2- پروژه هایی که محصولات شرکت ایرانیان سونار در آن مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید زیرسازی، نصب و اجرای آن نیز توسط شرکت مورد تائید قرار گرفته باشد، در غیر اینصورت شرکت در برابر زیرسازی، نصب و اجرای غیراستاندارد که باعث صدمه زدن به چمن مصنوعی می‌شود، هیچ تضمینی را قبول نخواهد کرد.

3- میزان استاندارد استفاده از زمین چمن ورزشی در طول یک روز هشت ساعت می‌باشد و استفاده بیش از حد استاندارد از چمن، این گارانتی را لغو خواهد کرد.

4- برای استفاده از چمن مصنوعی در زمینهای ورزشی، باید از کفشهای مخصوص این زمینها استفاده کرد، بدیهی است کفشهای میخ دار غیراستاندارد صدمات زیادی به چمن زده و این گارانتی را لغو خواهد کرد.

5- در پروژه‌هایی که در شرایط جغرافیایی بسیار گرم که حداقل یک سوم طول سال دمایی بالاتر از 35 درجه دارند، باید پیش از مصرف در روزهای بسیار گرم، زمین مورد آبپاشی قرار گیرد، در غیر این صورت میزان استهلاک زمین در برابر گرما بالا رفته و رعایت نکردن این موضوع باعث لغو گارانتی خواهد شد.

6- این شرکت در برابر حوادث غیرمترقبه از جمله آتش سوزی و پارگی با اشیا تیز و برنده و غیره مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

7- مدت گارانتی شرکت ایرانیان سونار برای چمن مصنوعی تا ارتفاع نخ 25 میلی متر، 18 ماه و برای محصولات بالاتر از 25 میلی متر 36 ماه خواهد بود.