روف گاردن ولنجک

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: روف گاردن

مکان پروژه: وانجک

متراژ پروژه: ۱۰۰ متر مربع

نوع چمن: مدل آمپل

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: در این روف گاردن کارفرما دو هدف اصلی داشت، نخست اینکه در کنار فضای غذاخوری هوای آزاد روی بام، یک فضای سبز با کمی گل و گیاه ایجاد کند و دوم اینکه برای کودکان خردسال ساختمان یک فضای امن برای بازی فراهم آورد. خوشبختیم چمن مصنوعی آمپل نیز به عنوان یکی از بهترین محصولات شرکت ایرانیان سونار فضای کف روف گاردن را پوشاند.

چه نوع چمن مصنوعی برای روف گاردن (بام سبز) مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای روف گاردن باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

روف گاردن یکی از بهترین مکانها برای استراحت است، بنابراین باید از بهترین مدل چمن مصنوعی برای روف گاردن استفاده کرد. چمن مصنوعی که پرتراکم باشد و نخ‌های لطیف آن پای شما را نوازش دهد.
مبلمان و دکوراسیون شما در روف گاردن مهم است و بنابر دکوراسیون می‌توان از مدلی استفاده کرد که مکمل فضای شما باشد.
میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیر اینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
در روف گاردن به هیچ وجه در پی مدلهای ارزان و کم ارتفاع چمن مصنوعی نباشید چراکه پس از مدتی کوتاه از مدل انتخاب شده پشیمان می‌شوید.
گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.
آیا چمن مصنوعی را می‌توان بر روی ایزوگام نصب کرد؟ روش نصب چمن مصنوعی اصولا براساس چسب دو جزیی چمن مصنوعی است، اما برخی از چسب ها باعث خورندگی ایزوگام می‌شوند. بنابرای باید از روشهای ویژه ای برای نصب چمن مصنوعی بر روی ایزوگام استفاده کرد. شرکت ایرانیان سونار با در اختیار داشتن تیم نصب مجهز در این کار خبره است.