روف گاردن نیاوران

مشخصات فنی پروژه

نام پروژه: روف گاردن

مکان پروژه: نیاوران

متراژ پروژه: ۸۰ متر مربع

نوع چمن: مدل گرین

زمان اجرا: ۱۳۹۵

درباره پروژه: در این روف گاردن کارفرما در پی ایجاد فضایی مناسب برای برخی اجتماعات ساکنان ساختمان در پشت بام بود. بنابراین حدود ۸۰ متر از فضای بام با چمن مصنوعی مدل گرین مفروش شد تا فضای مناسب و دلچسبی برای جلسات ساختمان در فصول گرم سال ایجاد شود. البته این فضا برای بازی بچه های ساختمان نیز بسیار مناسب شد.

چه نوع چمن مصنوعی برای روف گاردن (بام سبز) مناسب است؟ در انتخاب چمن مصنوعی برای روف گاردن باید چند نکته را مد نظر قرار داد که در ادامه بدان اشاره خواهیم کرد.

روف گاردن یکی از بهترین مکانها برای استراحت است، بنابراین باید از بهترین مدل چمن مصنوعی برای روف گاردن استفاده کرد. چمن مصنوعی که پرتراکم باشد و نخ‌های لطیف آن پای شما را نوازش دهد.
مبلمان و دکوراسیون شما در روف گاردن مهم است و بنابر دکوراسیون می‌توان از مدلی استفاده کرد که مکمل فضای شما باشد.
میزان پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شده در تولید نخ چمن کم نباشد، چراکه در غیر اینصورت نخهای چمن در برابر اصطحکاک بزودی خورده شده و از بین می روند.
در روف گاردن به هیچ وجه در پی مدلهای ارزان و کم ارتفاع چمن مصنوعی نباشید چراکه پس از مدتی کوتاه از مدل انتخاب شده پشیمان می‌شوید.
گارانتی چمن مصنوعی مطمئن باشد.
آیا چمن مصنوعی را می‌توان بر روی ایزوگام نصب کرد؟ روش نصب چمن مصنوعی اصولا براساس چسب دو جزیی چمن مصنوعی است، اما برخی از چسب ها باعث خورندگی ایزوگام می‌شوند. بنابرای باید از روشهای ویژه ای برای نصب چمن مصنوعی بر روی ایزوگام استفاده کرد. شرکت ایرانیان سونار با در اختیار داشتن تیم نصب مجهز در این کار خبره است.