درباره سی سی گراس

سی سی گراس بزرگترین مرکز فروش چمن مصنوعی در ایران

شرکت ایرانیان سونار نماینده انحصاری فروش محصولات سی سی گراس در ایران است. شرکتی که به عنوان بزرگترین تولیدکننده چمن مصنوعی دنیا، یکی از 8 شرکت اصلی مورد تائید توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) است و تنها شرکت دارنده گواهی در منطقه آسیا و خاورمیانه به حساب می‌آید. تولیدهای متنوع شرکت سی سی گراس و نیاز سنجی که در بین مخاطبان کرده است باعث شده تا در کنار محصولات برتر ورزشی، در حوزه چمنهای لنداسکیپ (تزئینی) نیز تولیدات بسیار با کیفیت، استاندارد و بهداشتی داشته باشد. تولیداتی که می‌توان از آن برای محیط مدارس، کاربردهای خانگی و ویلاها استفاده کرد. داشتن کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب دو ویژگی اصلی چمنهای مصنوعی سی سی گراس در ایران است که توسط تنها نماینده انحصاری آن یعنی شرکت ایرانیان سونار در اختیار مشتریان داخلی قرار می‌گیرد.

 

CC GRASS یکی از پیشتازان تولید و فناوری چمن های مصنوعی است. این شرکت در طول یک دهه گذشته با توسعه فروش خود در اروپا، استرالیا، آسیا، خاورمیانه و آمریکای شمالی و جنوبی و افزایش تولیدات تا ۱۰ میلیون مترمربع در سال، به بزرگترین تولید کننده چمن مصنوعی در دنیا بدل شده است. این محصولات با رعایت بهترین تکنولوژی روز توانسته نیازهای بزرگترین باشگاه‌های دنیا همچون چلسی را برآورده کند. همچنین پوشش زمین‌های مسابقات رقابت‌های بزرگی مثل جام جهانی بی خانمان‌ها، جام جهانی زیر ۱۷ سال و جام جهانی زیر ۲۰ سال را نیز در کارنامه خود دارد.

کیفیت واقعی محصولات سی سی گراس

CC GRASS به عنوان یکی از تولیدکنندگان توصیه شده فدراسیون جهانی فوتبال، تمامی استانداردهای کیفیت محصولات خود براساس قوانین FIFA را رعایت می‌کند، بطوریکه محصولات این شرکت تمامی آزمایشهای صورت گرفته توسط لابراتورهای فیفا در زمینه «میزان چرخش توپ»، «برگشت پذیری عمودی»، «میزان جذب ضربه» و «میزان سایش پوست» را با موفقیت گذرانده است. در عین حال شرکت سی سی گراس به این موفقیت‌ها اکتفا نکرده و درتلاش است تا با تنوع دادن به محصولات، نیازهای مختلف مشتریان را هم برطرف کند. محصولات این شرکت تاکنون در بیش از ۵۰ زمین فوتبال مختلف در سراسر دنیا مورد تائید فیفا قرار گرفته است. این تاییدیه با آزمایش‌های مختلف که توسط کارشناسان فیفا انجام می‌شود به دست می‌آید و در صورت کسب امتیازهای لازم به عنوان شرکت توصیه شده از طرف فیفا به همه مراکزی که با چمن مصنوعی سر و کار دارند توصیه می‌شود.