چمن های مورد تائید فدراسیون بین‌المللی هاکی

فدراسیون بین‌المللی هاکی (FIH) دو نوع چمن در رده‌های جهانی و ملی را برای زمین‌های استاندارد خود معرفی کرده است. CC GRASS به عنوان یکی از شرکتهای مورد تائید FIH و براساس استانداردهای ارایه شده از سوی این نهاد قادر به تولید هر دو نوع چمن است. هم اکنون محصولات CC GRASS در زمینه هاکی مجوز کاربرد در رقابتهای جام جهانی و بازیهای المپیک را هم داراست .

دو ویژگی منحصر به فرد

رنگ مناسب و نرمی و استحکام نخ های چمن مصنوعی دو ویژگی مورد تاکید و حایز اهمیت در زمینهای ملی و جهانی هاکی که در هر دو شاخصه محصولات CC GRASS دارای ویژگی منحصر به فردی است. شیوه برش و بافت نخهای چمن مصنوعیCC GRASS ویژگی خاصی به محصولات مورد استفاده در هاکی می‌دهد که توپ براحتی در کنترل بازیکن درآید و آن را در زمین با قدرت مانور بالایی حرکت دهد.
در کنار این روش بافت، CC GRASS در تولید نخهای رنگی چمنهای مصنوعی نیز پیشرو است. ما براساس نیازهای بازیکنان و تیمهای هاکی قادر به تولید چمن در رنگهای مختلف هستیم. به عنوان نمونه، برای پخش بهتر مسابقات از طریق تلویزیون، CC GRASS تولیدات آبی رنگ مخصوصی دارد که جلوه پخش تلویزیونی مسابقات هاکی را دو چندان می‌کند.

سری گرین HF

محصول گرین HF از جمله محصولات منحصر به فرد CC GRASS در زمینه هاکی است. این محصول از نخهای مونوفلامنت با جنس پلی اتیلن خالص است که به صورت درهم تنیده بافته شده است. تراکم بسیار بالا جلوه‌ای طبیعی به این محصول داده و شباهت بسیار زیادی با زمینهای چمن طبیعی دارد.

 

گواهی تائید فدراسیون بین المللی هاکی
· همراه با لایه ضربه گیر در زیر چمن

Print Friendly, PDF & Email